всі категорії

Порожнистий лист полікарбонату

Тентовий вхід в будівлю

Час: 2022-03-07 Переглядів: 64

Верхній твердий тент використовує імпортні полімерні плити, що володіють підвищеною стійкістю до вітру, антикорозійною стійкістю, стійкістю до ударів, проти старіння та іншими характеристиками.
(1) Коефіцієнт пропускання світла: хороша світлопропускання (88% світлопропускання), відсутність пожовтіння, запотівання та погана світлопропускання під впливом сонячного світла.
(2) Стійкість до погодних умов: поверхня має коекструдований шар захисту від ультрафіолету, який може запобігти пожовтіння смоли від втоми, викликаного сонячними УФ-променами. Поверхневий коекструдований шар має хімічне тяжіння ультрафіолету
променів і перетворюються у видиме світло. Має хорошу стабілізуючу дію на фотосинтез рослин і підходить для захисту автомобілів від УФ-ушкоджень.
(3) Стійкість до ударів: ударна в'язкість полікарбонатного листа в 300 разів вище, ніж у звичайного скла, в 20-30 разів вище, ніж у акрилового листа, в 2 рази вище, ніж у загартованого скла, без ризику зламу
Небезпека зламу, репутація «неб'юче скло» та «дзвінка сталь» — чудовий матеріал для куленепробивного скла.
(4) Вогнестійкість: згідно з національним тестом GB8624-97 є вогнезахисним класом B1, без вогнезахисних крапель, без токсичного газу.
(5) Він не спричиняє деформації та інших змін якості в діапазоні температур від -40℃ до +120℃.
(6) Легкість: мала вага, легко переносити та встановлювати.
(7) Звуконепроникність: хороший звукоізоляційний ефект.

封面图

Попереднє повідомленняФасад торгового центру

наступне повідомленняЕфектний дисплей

як справи