всі категорії

Порожнистий лист полікарбонату

Школа дизайну стін

Час: 2022-03-07 Переглядів: 44

Стійкість до стирання: після обробки анти-УФ-покриття стійкість до стирання друкованої плати може бути збільшена в кілька разів і подібна до скла. Гаряче формування можна згинати холодним способом у певну дугу без тріщин і знову розрізати або свердлити. Протиукрадіжний, противогнепальний ПК можна спресувати разом зі склом, щоб утворити захисні вікна для лікарень, шкіл, бібліотек, банків, посольств і в’язниць, де скло покращує твердість та стійкість до стирання. ПК також можна спресувати разом з іншими шарами ПК або акрилом для традиційних додатків безпеки.

Захист від ультрафіолету: захист від ультрафіолетового випромінювання, лише деякі одношарові поверхні стають жовтими або тьмяними під дією тривалого сонячного світла. Печатна плата має чудові показники теплоізоляції, яка приблизно на 16% вище, ніж скло при тій же товщині, і може ефективно блокувати передачу тепла. Незалежно від того, чи потрібно зігрітися взимку чи запобігти проникненню тепла влітку, плата для ПК може ефективно зменшити споживання енергії в будівлі та заощадити енергію.

Ефективність проти горіння: плата для ПК має хорошу вогнестійкість, не виділяє токсичний газ при горінні, її концентрація диму нижча, ніж у деревини та паперу, і визначена як першокласний вогнезахисний матеріал, відповідно до захисту навколишнього середовища. стандарти. Після 30 секунд горіння зразків довжина його горіння не перевищувала 25 мм і розкладався легкозаймистий газ лише при температурі гарячого повітря до 467 ℃. Отже, після відповідного вимірювання вважається, що його вогнездатність кваліфікована.

Стійкість до хімічних речовин може: не викликати реакції на кислоту, алкоголь, сік, напої; Також мають деяку стійкість до бензину, гасу, при контакті з 48 год не з'являться тріщини або втрачають світлопропускання. Однак хімічна стійкість до деяких хімічних речовин (таких як аміни, складні ефіри, галогеновані вуглеводні, засоби для змивання фарби) погана.

Легка вага: щільність полікарбонату становить близько 1.29/см, приблизно наполовину легше скла, наприклад, виготовленого з порожнистої ПК, його маса становить 1/3 органічного скла, скла 1/15 ~ 1/12 або близько того. Порожниста плата має відмінну жорсткість і може використовуватися як каркас. Невелика вага друкованої плати робить конструкцію безпечнішою та зручнішою, а також може значно заощадити час і витрати на доставку та будівництво келиха.

Попереднє повідомленняніхто

наступне повідомленняФасад торгового центру

як справи