всі категорії

Суцільний полікарбонатний лист

Механічні властивості

Час: 2022-03-07 Переглядів: 63

(А) механічні властивості
1. Ударна міцність: ударостійкість плити ПК стійка до ударів відмінна, її ударостійкість у 250 разів перевищує товщину скла, у 30 разів більше акрилового листа.
Ударна в'язкість витривалої пластини Pc має назву "прозора сталева пластина".
2. Міцність на розрив хороша, термостійкість плити ПК стійка хороша, навіть при 120 ℃ її міцність на розрив може досягати 350 кгс/см2.
3. Міцність на вигин: опір ПК на згин пластини хороший, навіть якщо кут згинання становить 90 °, все одно не ламається.
4. Втома та стійкість до повзучості: Стійкість ПК до повзучості в термопласті є найкращою. Навіть при високих температурах його повзучість все ще дуже мала.

(B) теплові властивості
1. Температура плавлення: температура плавлення стійкої пластини ПК 135 ℃, безперервне використання температури до 120 ℃.,
2. Коефіцієнт лінійного розширення: коефіцієнт лінійного розширення 7 × 10-5 см / см / ℃ у пластику невеликий.
3. Температура крихкості: температура крихкої плати PC -40 ℃, мінімальна температура постійного використання -30 ℃, це загальний пластик незрівнянний.
4. Займистість: витривала плата ПК є одним із вогнестійких самозатухаючих пластикових матеріалів, які не виділяють токсичних газів при нагріванні при високих температурах.

(C) оптичні властивості

(D) звукоізоляція
Звукоізоляційний ефект панелі, стійкої до ПК, на 3-4 ДБ вище, ніж у скла
Панель Sunlight — це торгова назва полікарбонатної прозорої панелі, яка називається ПК-панель, яка є новим декоративним матеріалом із високою міцністю, світлопроникністю, звукоізоляцією та енергозбереженням, який широко використовується в усьому світі. Він має чудові характеристики легкої ваги, стійкості до атмосферних впливів, надміцності, вогнестійкості та звукоізоляції, а також широко визнаний архітектурним дизайном, інженерною обробкою, екологічною інженерією та рекламною індустрією. Обсяг продажів сонячних панелей на міжнародному ринку зростає на 20% на рік. З поступовою модернізацією внутрішніх будівель ряд ключових національних будівельних проектів взяли на себе лідерство у прийнятті сонячних панелей, які накопичили цінний досвід у проектуванні, будівництві та щоденному обслуговуванні для просування цього матеріалу в Китаї.

Приморський оглядовий коридор-1

Попереднє повідомленняніхто

наступне повідомленняШвидкохідний паркан

як справи